HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
REGULAMINNAGRODYDO POBRANIA
AKTUALNOŚCIJURYZESPOŁYGOSPODARZE FESTIWALUPROGRAMIMPREZY TOWARZYSZĄCEPATRONATPARTNERZYTVGAZETKA FESTIWALOWA

Otwarte pracownie / Open workshop

OTWARTE PRACOWNIE ARTYSTÓW ZAKOPIAŃSKICH, GALERII I MUZEÓW

OPEN WORKSHOP OF ZAKOPANE’S ARTISTS, GALLERIES AND MUSEUMS



1. Barbara Baniecka Dziadzio
ul. Ubocz 22
Malarstwo na szkle / Glass-painting
25.08.2010, godz. 10:00-14:00

2. Bogdan Dziadzio
ul.Ubocz 22
Malarstwo, Rzeźba, Rysunek Medyczny / Painting, Sculpture, Drawing
25.08.2010, godz. 10:00- 14:00

3. Zofia Fortecka
ul. Krzeptówki 150
Malarstwo na szkle / Glass-painting
23-25.08.2010, godz.10:00-14:00

4. Jerzy Popielak
ul. Droga do Walczaków 19
Rzeźba / Sculpture
27.08.2010, godz.10:00-14:00

5. Ewelina Pęksowa
ul. Cichej Wody 8
Malarstwo na szkle / Glass-painting
20, 21.08.2010, godz.10:00-13:00

6. Fundacja im. Antoniego Rząsy

Magdalena i Marcin Rząsa
ul. Bogdańskiego 16a
Rzeźba/ Sculpture
20-27.08.2010, 10:00-16:00

7. Galeria Arkadiusza Walocha AWA
ul. Kościuszki 12
Malarstwo, Rysunek / Painting,Drawing
20-27.08.2010, godz.11:00-14:00

8. Galeria w ogrodzie Gruszczyńskich

Maria i Jerzy Gruszczyńscy
ul. Skibówki 26
Malarstwo / Painting
20-27.08.2010, godz.14:00-20:00

9. Rudolf Krzyżak
ul. Krupówki 35a
Malarstwo / Painting
20-27.08.2010, godz.09:00-14:00

10. Jolanta Pęksa

ul. Na Wilcznik 27
Malarstwo na szkle / Glass-painting
24.08.2010, godz.10:14:00

11. Izba Twórcza Adama Doleżuchowicza

ul. Za Strugiem 30a
Malarstwo, Rzeźba / Painting, Sculpture
20-27.08.2010, godz. 10:00-16:00

12. Stanisław Marduła
ul.Kościeliska 44
Lutnictwo / Fiddle-making
20.08.2010, godz.10:00-12:00

13. Jacek Bienacik

ul. Za Strugiem 4
Kowalstwo artystyczne / Artistic smithery
24.08.2010, godz. 10:00- 14:00

14. Galeria Ryszarda Orskiego

ul. Broniewskiego 4
Rzeźba / Sculpture
20-27.08.2010, godz. 11:00-14:00

15. Pracownia Strojów Ludowych i Haftu/ Costume Making and Embroidery Studio
Stanisława Łukaszczyk
Poronin, ul. Tatrzańska 132
20-27.08.2010, godz. 10:00- 16:00

16. Muzeum Karola Szymanowskiego

ul. Kasprusie 19
20.08.2010, godz. 10:00-16:00
zapewniony w tym czasie przewodnik / guide

17. Muzeum Tatrzańskie im. dra T. Chałubińskiego
Gmach Główny
ul. Krupówki 10
22.08.2010, godz. 09:00-15:00

18. Galeria Władysława Hasiora
(filia Muzeum Tatrzańskiego)
ul. Jagiellońska 18 b
25.08.2010, godz. 11:00- 18:00

« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny





 

 



Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2019