HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
REGULAMINNAGRODYDO POBRANIA
AKTUALNOŚCIJURYZESPOŁYGOSPODARZE FESTIWALUPROGRAMIMPREZY TOWARZYSZĄCEPATRONATPARTNERZYTVGAZETKA FESTIWALOWA

Program koncertów / The programme of the concerts

PROGRAM KONCERTÓW
(NAMIOT FESTIWALOWY-DOLNA RÓWIEŃ KRUPOWA)

THE PROGRAMME OF THE CONCERTS
(FESTIVAL’S TENT- DOLNA RÓWIEŃ KRUPOWA)



20.08.2010 PIĄTEK / FRIDAY
20:00 Koncert “Na folkową nutę”- muzyczne trendy inspirowane folklore/ Concert: „On the Folk Tune” music inspired by folklore trends. (kup bilet)
Zespoły / Groups: Ponitran- Słowacja/Slovakia, Fanfara Kalashnikov- Rumunia/Romania


21.08.2010 SOBOTA / SATURDAY

14.30 Koncert „Mali Górale” prezentacje dziecięcych  zespołów góralskich z Podhala- wioska festiwalowa/ Concert: „Little Highlanders” presentations by children groups of Podhale- Festival Village

19.00
Tradycyjne wesele góralskie oraz prezentacje zespołów- wioska fesiwalowa/ Traditional highlanders wedding and groups presentation- Festival Village

20:00
Festiwal Muzyki  Łuku  Karpat „ Wierchowe  Nuty” - OKW Hyrny, ul. Piłsudskiego 20/ Music festival of the Karpat’s Bow „Wierchowe Nuty” at  hotel  Hyrny, 20 Piłsudskiego street


22.08.2010 NIEDZIELA / SUNDAY

18:00 Koncert Inauguracyjny / Inauguration concert (kup bilet)


23.08.2010 PONIEDZIAŁEK / MONDAY

12:00  Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych - wioska  festiwalowa/ Folk bands, instrumentalists and soloists competition- Festival Village

17:00
  Koncerty  Konkursowe / Competitive  concerts
POLSKA / POLAND
Folk Dance Group “Prvi Partizan”,  Užice / SERBIA 
Grupo „Folclórico da Casa do Povo da Camacha", Camacha, Madeira - PORTUGALIA / PORTUGAL
Folklore Group "Salajka",  Dambořice - REPUBLIKA CZESKA / CZECH REPUBLIC

20:30
Koncerty Towarzyszące/ Accompanying concerts
Folklorno Društvo "Lancova Ves" - SŁOWENIA / SLOVENIA
Gruppo Folklorico "I Picciotti da Purtedda",  Villaggio Mose,  Sycylia - WŁOCHY / ITALY
Groupe Folklorique  „La Parpaiola”,  Drap - FRANCJA/FRANCE
Folklore Song and Dance Ensemble of the Community Centre “Nikoła  Jonkow Waptzarow”,  Bansko - BUŁGARIA / BULGARIA


24.08.2010 WTOREK / TUESDAY

12:00  Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych - wioska  festiwalowa / Folk bands, instrumentalists and soloists competition - Festival Village

17:00
  Koncerty  Konkursowe / Competitive concerts
POLSKA / POLAND
Kud ”Biser”,  Kičevo / MACEDONIA
„Ördögborda Folkdance  Ensemble”,  Harghita - RUMUNIA / ROMANIA
Gruppo Folklorico "I Picciotti da Purtedda",  Villaggio Mose,  Sycylia - WŁOCHY / ITALY

20:30
Koncerty Towarzyszące / Accompanying concerts
Folklore Dance Ensemble “Slavko Mandic”,  Laktasi - BOŚNIA I HERCEGOWINA / BOSNIA AND HERZEGOVINA
Dancing group of  “Ionia-Kato Gefyra”,  Thessaloniki - GRECJA / GREECE
Grupo „Folclórico da Casa do Povo da Camacha", Camacha, Madeira - PORTUGALIA / PORTUGAL
"Nilufer Folk Dance Ensemble",  Bursa - TURCJA / TURKEY


25.08.2010 ŚRODA / WEDNESDAY

17:00 Koncerty  Konkursowe / Competitive concerts
Folklore Song and Dance Ensemble of the Community Centre “Nikoła  Jonkow Waptzarow”,   Bansko - BUŁGARIA / BULGARIA
POLSKA / POLAND
Folklore Dance Ensemble “Slavko Mandic”,  Laktasi - BOŚNIA I HERCEGOWINA / BOSNIA AND HERZEGOVINA
Compañía Argentina de Danzas “Sentires”,  Cordoba - ARGENTYNA / ARGENTINA

20:30
Koncerty Towarzyszące / Accompanying concerts
POLSKA / POLAND
Kud”Biser”,  Kičevo – MACEDONIA
Folk Dance Group “Prvi Partizan”,  Užice - SERBIA 
Folklor Group "Salajka",  Dambořice - REPUBLIKA CZESKA / CZECH REPUBLIC


26.08.2010 CZWARTEK / THURSDAY
17:00 Koncerty  Konkursowe / Competitive concerts
Groupe Folklorique „La Parpaiola”,  Drap - FRANCJA/FRANCE
Dancing group of “Ionia-Kato Gefyra”,  Thessaloniki - GRECJA / GREECE
Folklorno Društvo "Lancova Ves",  - SŁOWENIA / SLOVENIA
POLSKA / POLAND
"Nilufer Folk Dance Ensemble", Bursa - TURCJA / TURKEY

20:30
Koncerty Towarzyszące / Accompanying concerts
Zespół Regionalny im. Bartusia Obrochty / Regional Group im. Bartusia Obrochty- POLSKA/POLAND
Folklore Song and Dance Ensemble of the Community Centre  “Nikoła  Jonkow Waptzarow”,  Bansko - BUŁGARIA / BULGARIA
„Ördögborda Folkdance Ensemble”,  Harghita - RUMUNIA / ROMANIA
Compañía Argentina de Danzas “Sentires”,  Cordoba - ARGENTYNA / ARGENTINA


27.08.2010 PIĄTEK / FRIDAY
14:00 Koncert plenerowy / Open-air concert at Festival Village given by:
Dancing group of “Ionia-Kato Gefyra “, Thessaloniki - GRECJA / GREECE
Grupo „Folclórico da Casa do Povo da Camacha" Camacha, Madeira - PORTUGALIA / PORTUGAL

17:00
Koncert Finałowy / The final concert (kup bilet)

« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny





 

 



Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2019