HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
REGULAMINNAGRODYDO POBRANIA
AKTUALNOŚCIPROGRAMZESPOŁYJURYGOSPODARZ FESTIWALUIMPREZY TOWARZYSZĄCEPATRONATBILETYGAZETKA FESTIWALOWA

Małopolska. I wszystko gra! – czas na konkurs!

Naszym regionem zawładnęła muzyka, taniec i śpiew. Od Krakowa po Zakopane i Bukowinę Tatrzańską przez Krynicę–Zdrój, Tarnów, Wieliczkę i Oświęcim płyną najróżniejsze dźwięki. Muzyka folkowa, klasyczna i nowoczesna rozbrzmiewa w naszym regionie...


Już dziś rusza kolejna odsłona muzycznego konkursu! Uczestnicy 44. Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem otrzymają specjalny upominek z nutami utworu kojarzącego się z tym wydarzeniem.

Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu tytułu utworu i wysłanie go wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego uważasz, że w Małopolsce wszystko gra?” na adres: konkursy@malopolska.mw.gov.pl z tytułem „Małopolska. I wszystko gra! – Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich".

Ci, którym nie uda się zdobyć małopolskiego upominku, też mogą wziąć udział w konkursie! Na zamieszczonym banerze znajduje się ten sam utwór. Jest on również dostępny na stronie www.wszystkogra.malopolska.pl. Wystarczy odnaleźć baner z nutami i przesłać tytuł utworu z ciekawym uzasadnieniem.  

Autor najlepszego uzasadnienia otrzyma nagrodę główną: iPoda Nano 6g. Autorzy interesujących odpowiedzi na pytanie mają szansę na zdobycie dodatkowych nagród!

Konkurs potrwa do 9 września 2012 r.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wszystkogra.malopolska.pl.

Zapraszamy do zabawy!

« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2020