HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
NAGRODYREGULAMIN
AKTUALNOŚCIJURYPATRONATZESPOŁYPROGRAMDLA MEDIÓWDLA SPONSORÓWTV FESTIWALOWA

Konkurs na Dziecięcy Plakat Festiwalowy 2013

Zbliża się 45. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, który odbędzie się w dniach 23 – 30 sierpnia. Tradycyjnie już jedną z form promocji tego wydarzenia jest dziecięcy plakat, na projekt którego właśnie ogłoszono konkurs.


Biuro Promocji Zakopanego wraz z Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” zaprasza do udziału w nim uczniów szkół podstawowych oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Na prace malarskie i rysunkowe organizatorzy czekają do 14 czerwca. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 czerwca.
Plakaty będą oceniane przez przedstawicieli środowisk twórczych: artystów plastyków i grafików oraz przez Dyrektora Biura Promocji Zakopanego, a zwycięska praca trafi do druku i będzie oficjalnie promować największe zakopiańskie wydarzenie kulturalne. Udział w konkursie to okazja do zaprezentowania własnej twórczości, a także zachęta do rozpoczęcia przygody z folklorem, kulturą góralską, również sztuką tworzenia plakatu. 
W zeszłym roku na konkurs wpłynęła rekordowa ilość 206 prac od uczestników nie tylko z Podhala, ale z całej Polski. W tym roku organizatorzy liczą na podobny sukces. 
Prace można składać do dnia 14 czerwca w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”, ul. Grunwaldzka 3, 34-500 Zakopane, z dopiskiem „Konkurs na dziecięcy plakat festiwalowy”. Szczegóły dotyczące udziału w konkursie znaleźć można w regulaminie.

Regulamin konkursu na dziecięcy plakat festiwalowy 2013
« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2019