HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
NAGRODYREGULAMIN
AKTUALNOŚCIJURYPATRONATZESPOŁYPROGRAMDLA MEDIÓWDLA SPONSORÓWTV FESTIWALOWA

Ostatnia część Jubileuszowego Konkursu Festiwalowego

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem w tym roku będzie miał swoją jubileuszową 45 edycję. Z tej okazji Biuro Promocji Zakopanego zaprasza Państwa do udziału w konkursie, który ma przypomnieć o ważnych wydarzeniach, zespołach i ludziach wpisanych w historię tej wyjątkowej imprezy.


Przez sześć tygodni na łamach Gazety Krakowskiej, a także na stronach festiwalu oraz portali internetowych watra.pl, zakopanedlaciebie.pl oraz podhaleregion.pl publikowane były zestawy pytań dotyczących wiedzy o Festiwalu. Dziś ogłaszamy ostatnią część konkursu.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi oraz przesłaniu ich wraz z krótkim uzasadnieniem swojego udziału w konkursie. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz dane kontaktowe należy przesyłać na adres media@promocja.zakopane.pl do piątku, natomiast wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek. Decyzję o wyborze zwycięzców podejmie powołana przez organizatora Komisja Konkursowa, która będzie sprawdzała poprawność odpowiedzi, a następnie oceniała oryginalność i pomysłowość uzasadnienia udziału w konkursie.
 
Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na biletowane koncerty festiwalowe: koncert „Na folkową nutę” w wykonaniu Agaty Siemaszko i zespołu Trebunie-Tutki (23 sierpnia), koncert inauguracyjny (25 sierpnia), koncert jubileuszowy z udziałem Hanki Rybki (29 sierpnia), koncert finałowy (30 sierpnia) oraz festiwalowe gadżety.
Szczegółowy Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.mffzg.pl. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 
Jubileuszowy Konkurs Festiwalowy cz. 6 – do wygrania zaproszenie na koncert jubileuszowy z udziałem Hanki Rybki
1. W latach międzywojennych organizowane były spotkania górali z terenu Polskich Karpat. Jak nazywało się to wydarzenie? Kiedy i gdzie odbyły się jego edycje?
2. Podaj nazwisko autora pierwszego regulaminu konkursowego i zarazem wieloletniego przewodniczącego zakopiańskiego jury?
3. Uzasadnij swój udział w konkursie w formie odpowiedzi na pytanie: Jakie wydarzenia podczas Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich podobają Ci się szczególnie i dlaczego?
 
 
« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2019