HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
NAGRODYREGULAMINSPOTYARCHIWUM
AKTUALNOŚCIGRUPY 2014PROGRAMBILETYPATRONATDLA SPONSORÓWDLA MEDIÓW

Konkurs na plakat dziecięcy 46 Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich

Zbliża się 46. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, który odbędzie się w dniach 22 – 30 sierpnia 2014. Tradycyjnie już jedną z form promocji tego wydarzenia jest dziecięcy plakat, na projekt którego właśnie ogłoszono konkurs.


Biuro Promocji Zakopanego wraz z Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” zaprasza do udziału  uczniów szkół podstawowych oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Prace malarskie i rysunkowe można składać  do 23 maja. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 30 maja.

Plakaty będą oceniane przez przedstawicieli środowisk twórczych: artystów plastyków i grafików oraz przez Dyrektora Biura Promocji Zakopanego, a zwycięska praca trafi do druku i będzie oficjalnie promować największe zakopiańskie wydarzenie kulturalne. Udział w konkursie to okazja do zaprezentowania własnej twórczości, a także zachęta do rozpoczęcia przygody z folklorem, kulturą góralską, również sztuką tworzenia plakatu.

 

Prace można składać do dnia 23 maja w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”, ul. Grunwaldzka 3, 34-500 Zakopane, z dopiskiem „Konkurs na dziecięcy plakat festiwalowy”. Więcej informacji o konkursie w regulaminie.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

 

Regulamin konkursu

« Powrót

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2019