HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
REGULAMINNAGRODYJURYDLA MEDIÓWKARTA INFDO POBRANIA
ZAPROSZENIEPROGRAMUCZESTNICYAKTUALNOŚCIGALERIATV FESTIWALOWAIMPREZYWYNIKISPONSORZYPARTNERZYPATRONATY
SPONSORZY

Spółka PKS INVESTMENT Sp. z o.o.  wchodzi w skład grupy kapitałowej MM Capital Group realizującej inwestycje w Krakowie, Zakopanem i Rzeszowie, oraz inwestującej w różnorodne branże tj: nieruchomości, transport, motoryzacja, poligrafia oraz wiele innych. Realizowane przez nas inwestycje w Zakopanem "STARA POLANA" i "BYSTRA WODA" mają spełnić najwyższe wymagania przyszłego inwestora. Unikatowa lokalizacja obu inwestycji daje Państwu możliwość zarówno podziwiania tatrzańskiej przyrody, jak i korzystania w ciągu paru minut z uroku zakopiańskich Krupówek. Na kompleks "STARA POLANA" składa się 131 apartamentów z trzech budynkach, pośrodku których znajdować się będzie ponad trzystu metrowy budynek rekreacyjny, oddając do wyłącznej dyspozycji mieszkańców centrum SPA. Apartamenty BYSTRA WODA doskonale wpisują się w architektoniczną tradycję stolicy Tatr. O kameralności inwestycji świadczy fakt, iż zlokalizowanych tu będzie jedynie 35 mieszkań. Chcąc zapewnić mieszkańcom spokój i pełnię bezpieczeństwa oba kompleksy będą monitorowane i pod całodobową ochroną. Teren dookoła inwestycji pokryje miła dla oka zieleń, która dodatkowo podkreśli bliskość przyrody i pięknych gór. Proponowane przez nas kompleksy mieszkaniowe to idealne rozwiązanie także dla zainteresowanych zakupem lokum jako inwestycji. PKS Inwestment stwarza możliwość zlecenia obsługi apartamentu i pośrednictwa przy jego wynajmie dla turystów. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić terminową realizację inwestycji oraz zapewnić naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa transakcji.
ZOBACZ WIĘCEJ:
www.mmcg.pl ZADZWOŃ DO NAS: tel.   695 230 230   ODWIEDŹ NASZE BIURO SPRZEDAŻY: ul. Nowotarska 19, pok.5, Zakopane

GRUPA TRIP rozpoczęła swą działalność 1 lutego 1990 roku. Jest to spółka wyróżniona wieloma nagrodami, między innymi Nagrodą VIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii "Małe Polskie Przedsiębiorstwo", było również Laureatem I miejsca w konkursie "Złota Pięćdziesiątka".
GRUPA TRIP odniosła spektakularny sukces na trudnym, konkurencyjnym rynku, a zawdzięcza to przede wszystkim wysokiemu standardowi usług.
GRUPA TRIP jest współwłaścicielem hoteli i restauracji najwyższej klasy, takich jak hotel "Litwor"
http://www.litwor.pl/ , hotel "Belvedere" http://www.belvederehotel.pl/ , hotel "Czarny Potok" http://www.czarnypotok.pl/ , karczma "Czarci Jar"  http://www.czarcijar.pl/ w Zakopanem oraz Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne "Ossa" pod Warszawą http://www.hotelossa.pl/
Podstawową formą działalności Grupy jest turystyka biznesowa oraz zagraniczna turystyka przyjazdowa. Firma zapewnia pełną obsługę konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i imprez motywacyjnych na terenie całego kraju i za granicą.
GRUPA TRIP od lat cieszy się dużym uznaniem klientów i kontrahentów na polskim i zagranicznym rynku.
Posiadane certyfikaty:
Certyfikat Stowarzyszenia "Konferencje i Kongresy w Polsce" 2007
Certyfikat Krakowskiej Izby Turystycznej 2007
Certyfikat Polskiej Izby Turystyki 2007
Certyfikat PCO - Profesjonalnego Organizatora Turystyki Biznesowej w Polsce 2006/07


http://www.tatra.pl/

 

 

 

 

  
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane położony jest w zimowej stolicy Polski (4 km od Dworca PKP i PKS), na słonecznym stoku Gubałówki, skąd roztacza się widok na Tatry. Połączenie hotelu z centrum miasta zapewnia mikrobus, kursujący co godzinę. Tuż obok hotelu znajdują się dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe na Gubałówkę. Zimą służą narciarzom, latem umożliwiają spacer Pogórzem Gubałowskim. W sezonie letnim przed hotelem jest czynne kąpielisko z wodą geotermalną.

HYRNY usytuowany jest w doskonałym miejscu -  oferuje spokój i luksusowy wypoczynek oraz bliskość wszystkich atrakcji! Z jednej strony zaledwie 300 m. od Krupówek - głównego handlowego pasażu Zakopanego, z drugiej 500m. od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew i Drogi pod reglami - jednej z najbardziej malowniczych dróg spacerowych w Polsce. Tuż obok skoczni narciarskich na polanie po skocznią można rozkoszować się jazdą na nartach. Są to doskonałe stoki dla narciarzy początkujących jak i zaawansowanych. W odległości około 1000 m, znajduje się dolna stacja kolejki linowo-terenowej na Gubałówkę. W pobliżu również dwie bardzo znane typowo góralskie karczmy z regionalnymi potrawami, niepowtarzalnym wystrojem i góralską muzyką na żywo. Odległość od dworca PKP i PKS ok. 1700 m.


Cukiernia "Samanta" powstała w roku 1927 i od początku istnienia miała charakter rodzinny. Dzisiaj liczy 40 pracowników zatrudnionych w dwóch pracowniach, 4 sklepy firmowe i własną kawiarnię. Tak jak ongiś w założeniu stosujemy własne, wypróbowane receptury, a także wprowadzamy nowe, aby ciągle poszerzać asortyment i nadążać za zmiennymi gustami naszych klientów. Do naszej produkcji zarówno ciastek i lodów używamy najwyższej jakości surowców z renomowanych firm polskich i zagranicznych. Staramy się ciągle unowocześniać nasze wyposażenia, aby produkcja przebiegała w warunkach spełniających wszystkie normy europejskie. Cieszymy sie uznaniem fachowców z branży, naszych miłych gości z kraju i zagranicy ceniących nas za jakość, miłą obsługę, oraz umiarkowane ceny. Swoje wyroby dostarczamy również na imprezy okolicznościowe, komunie, chrzty, wesela itp.

 

 

 

 

 

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A. MAKROREGION KRAKOWSKI. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. powstało w 1920 r. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Akcjonariuszem TUiR WARTA jest belgijska Grupa KBC. Potwierdzeniem wiarygodności Towarzystwa jest m.in. przyznana przez agencję Standard&Poor's wysoka ocena ratingowa BBBpi, która oznacza bezpieczeństwo i dobrą kondycję firmy. Od prawie 90 lat Towarzystwo dyktuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. Ambicją WARTY jest zdobycie pozycji lidera pod względem jakości obsługi, nowoczesności produktów i innowacyjności.


„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2020