HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
NAGRODYREGULAMINSPOTYARCHIWUM
AKTUALNOŚCIGRUPY 2014PROGRAMBILETYPATRONATDLA SPONSORÓWDLA MEDIÓW
Akredytacje dla Dziennikarzy


Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 46. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.


Wnioski o akredytacje można składać w terminie do 20 sierpnia 2014 r. przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres media@promocja.zakopane.pl. W tytule maila prosimy wpisywać „Akredytacja” oraz nazwę redakcji. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.
formularz zgłoszeniowy

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją. Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona. Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.
Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na ww. adres mailowy.
 
Materiały do pobrania:
informacja prasowa 46MFFZG
program 46MFFZGBiuro Prasowe 46MFFZG będzie czynne w dniach 22-29 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zakopane ul. Kościuszki 13 (pokój nr 1, parter). Jedynie w niedzielę 24 sierpnia w związku z Mszą Św. Ekumeniczną i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 12.00. Natomiast w dniu 30 sierpnia Biuro będzie pracowało do godz. 14.00.
 
 
 


„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2020