Ciekawe pomysły na podwórkowe patio.

HomeDom i wnętrza

Ciekawe pomysły na podwórkowe patio.

Spędź więcej czasu na świeżym powietrzu na swoim patio, tworząc najlepsze miejsce. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, zrelak

Nowoczesne kotły i piece. Technologie, wybór i eksploatacja
Budujemy dom: jak zaprojektować łazienkę idealną
Ekologiczne sposoby na ocieplanie stropodachu

Spędź więcej czasu na świeżym powietrzu na swoim patio, tworząc najlepsze miejsce. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, zrelaksować się przy ulubionej książce, czy po prostu przenieść kolację na zewnątrz, stworzenie idealnego patio sprawi, że będziesz spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszą listą pomysłów na patio, które musisz zobaczyć.

Wykorzystaj miejsce przy basenie

Wykorzystaj patio przy basenie, zamieniając je w doskonałe miejsce spotkań. Dodaj przytulne fotele lub hamak, aby uzyskać idealne miejsce na relaks lub szybką drzemkę. Wybierz parasol, pergolę lub altanę, aby stworzyć cień.

Wygrzewaj się na słońcu

Uwielbiasz rozkoszować się słońcem? Stwórz przestrzeń na swoim patio, w której możesz to zrobić. Dodaj wygodne fotele, na których można usiąść i odpocząć. Wybierz boczny stolik, na którym przechowasz najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak ulubiona książka i przekąski. Dołącz dywanik zewnętrzny, abyś mógł wygodnie chodzić boso bez poparzenia stóp.
Dodaj huśtawki
Dlaczego nie nadać tarasowi specjalnego przeznaczenia? Dodaj huśtawki, aby dać tobie i przyjacielowi idealne miejsce do nadrobienia zaległości i cieszenia się pogodą. Wybierz mały stolik do przechowywania świeczki, telefonu lub przekąsek podczas huśtania się. Wybierz huśtawki, które mogą pomieścić więcej niż jedną osobę, aby cała rodzina mogła się zebrać.

Jedz poza domem

Zmień scenerię i zjedz kolację na zewnątrz. Gotowane w kuchni lub na grillu, jedzcie razem na zewnątrz i cieszcie się pogodą. Dodaj kilka poduszek i ulubiony obrus ogrodowy, aby natychmiast zmienić wygląd swojego stołu. Przynieś swoją ulubioną butelkę wina na zewnątrz po kolacji lub przynieś swoje ulubione lody.

Dodaj nastrojowe oświetlenie

Rozświetl swoje patio, zawieszając lampki sznurkowe na drzewach lub pergoli, aby dodać nastrojowego oświetlenia po zachodzie słońca. Zdecyduj się na oświetlenie ścieżek lub przenośne latarnie ze świecami, aby zobaczyć, gdzie iść, gdy robi się ciemno. Dodadzą atmosfery, tworząc idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Używaj koców i narzut, aby ogrzać się w chłodniejsze noce.

Zabierz barek na zewnątrz

Czy jest coś lepszego niż usiąść i zrelaksować się przy zimnym drinku? Dodanie baru na patio pozwoli Ci cieszyć się ciepłymi letnimi nocami przy ulubionym napoju. Wysoki stół lub bar na patio mogą pełnić funkcję kameralnego miejsca na kolację, a zieleń doda trochę życia Twojej okolicy.

Spraw, by było ciepło i przyjemne

Dodaj miejsce na ognisko do swojego patio, aby rodzina mogła odpocząć i odpocząć. Ogrzeje Cię w chłodniejsze noce, dodając jednocześnie atmosfery. Umieść swoje ulubione leżaki wokół ognia, aby wszyscy mogli się zebrać i cieszyć. Umieść stołki ogrodowe w pobliżu, aby pełnić funkcję stolików bocznych, umożliwiając przechowywanie w pobliżu niezbędnych przekąsek lub gier.

Jeśli palenisko nie wydziela wystarczającej ilości ciepła, dodaj grzejniki tarasowe, aby uzyskać dodatkowe ciepło.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1