Mundial 2022 – na jakie mecze szczególnie warto zwrócić uwagę?

HomeChillout

Mundial 2022 – na jakie mecze szczególnie warto zwrócić uwagę?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje na ten temat informacji, ciekawostek i new

Clout mma i Fame mma – czym to się różni?
Kluczowi gracze w grupach Euro 2024. Na kogo warto zwrócić uwagę?
Czwórka najlepszych polskich bramkarzy

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje na ten temat informacji, ciekawostek i newsów. Jak dokładnie będzie wyglądał mundial, gdzie się odbędzie oraz jak przedstawiają się wylosowane do grup drużyny?

Mundial 2022 – co, gdzie i jak?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 odbędą się w Katarze. Uroczysta ceremonia otwarcia będzie miała miejsce w mieście Al-Chaur już 20 listopada, a wszystkie rozgrywki zakończą się 18 grudnia. W mistrzostwach wezmą udział 32 kraje, które będą rywalizować o zwycięstwo.

Grupy na Mundialu 2022

Losowanie drużyn do grup zawsze wzbudza ogromne poruszenie. Jakie drużyny zagrają przeciwko sobie i kto wobec tego będzie miał największe szanse na wyjście z grupy?

Mundial 2022 grupy:

– Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia

– Grupa B: Anglia, Iran, Stany Zjednoczone, Walia

– Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska

– Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja

– Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia

– Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja

– Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun

– Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Jakie mecze powinny być szczególnie interesujące?

Szczególnie ekscytującymi i interesującymi meczami wydają się spotkania: Niemcy vs Hiszpania, Belgia vs Chorwacja czy Brazylia vs Szwajcaria. Te drużyny to grube ryby futbolu, więc obserwowanie ich starć z pewnością okaże się ciekawą rozrywką.

Polska na Mistrzostwach Świata 2022

Dla polskich fanów z pewnością najciekawsze będę mecze, które rozegra polska drużyna. Niewątpliwie tysiące kibiców w całym kraju zasiądzie przed telewizorami i zaciskając kciuki będzie dopingować rodaków. Jakie są jednak przewidywania odnośnie powodzenia polskiej drużyny? Niestety, miłośnicy futbolu nie dają zbyt wielkich szans Polsce na wyjście z grupy. Nie zmienia to faktu, iż polscy kibice z pewnością nie stracą wiary w powodzenie do końca każdego meczu. Jeśli bardziej interesujesz się przewidywaniem wyników meczów, MŚ zakłady bukmacherskie mogą Cię zainteresować. Sprawdź również jakie możliwości daje zakład bez ryzyka po zakończeniu MŚ.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to za każdym razem duże wydarzenie, którym żyje dosłownie cały świat. Dlatego z pewnością warto zainteresować się nie tylko meczami Polaków, ale też innymi spotkaniami, które z pewnością przysporzą ogromną ilość emocji i wrażeń.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0