Metody / środki na przedłużenie stosunku

HomeChillout

Metody / środki na przedłużenie stosunku

Aby przedłużyć czas współżycia, możesz spróbować naturalnych domowych środków, takich jak technika trzech palców, lub zastosować specjalne tabletki. R

Mundial 2022 – na jakie mecze szczególnie warto zwrócić uwagę?
Jak spędzić wieczór kawalerski w Warszawie?
Regionalizm i regionalizacja w definicja. Wybrane problemy teoretyczne.

Aby przedłużyć czas współżycia, możesz spróbować naturalnych domowych środków, takich jak technika trzech palców, lub zastosować specjalne tabletki. Regularne ćwiczenia mogą pomóc w kontrolowaniu wytrysku i przynieść dobre rezultaty. Jeśli chcesz wiedzieć, jak przedłużyć czas współżycia, możesz mieć problem z przedwczesnym wytryskiem. Jednak nie martw się, ponieważ jest to najczęstsze zaburzenie seksualne u mężczyzn. Wielu mężczyzn na różnych etapach życia seksualnego doświadcza tego problemu, więc nie tylko Ty szukasz sposobów na przedłużenie stosunku. Według oficjalnych obliczeń 28% osób cierpi na przedwczesny wytrysk. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na przedłużenie stosunku, jeśli wykażesz się konsekwencją i cierpliwością, pomoże to opóźnić wytrysk.

Dlaczego czas stosunku jest zbyt krótki?

„Nie da się sprawić, by obie strony były zadowolone z wytrysku do co najmniej dwóch minut po rozpoczęciu stosunku”. Oczywiście mówimy o przedwczesnym wytrysku, który sprawia, że wielu mężczyzn kończy szybciej niż ich partnerki. . Dlatego wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak przedłużyć stosunek. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma wyraźnego powodu takiej sytuacji. W okresie dojrzewania można to wytłumaczyć burzami hormonalnymi. W dojrzałym wieku najczęstszą przyczyną przedwczesnego wytrysku są problemy zdrowotne (m.in. nadciśnienie, cukrzyca, choroby prostaty, zwłaszcza zapalenie gruczołu krokowego czy nadczynność tarczycy), ale może to być również zbyt częsta masturbacja, nadmierna abstynencja, czy częste zmiany partnerów. Jeśli dodamy do tego niepewność emocjonalną, lęk przed ośmieszeniem, stres i nadużywanie alkoholu, papierosów lub narkotyków mamy efekt w postaci zbyt szybkiego wytrysku.

Jakie są sposoby na przedłużenie stosunku?

Istnieje kilka sposobów radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem. Od prawidłowych ćwiczeń i reakcji na pierwszy sygnał, po jednoczesne stosowanie wielu prezerwatyw lub picie alkoholu przed seksem. Jak wszyscy wiemy, te ostatnie mogą rozrzedzać krew i opóźniać orgazm. Ostatnio popularna stała się metoda APE (przeciw przedwczesnemu wytryskowi) – zestaw umiejętności i ćwiczeń, które pomagają radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. APE opiera się na naturalnym zachowaniu, a jej celem jest przywrócenie normalnych czasów reakcji u mężczyzn, takich jak podniecenie lub nagłe zwroty akcji. Oczywiście wystarczy pół godziny treningu dziennie, aby zauważyć początkowy efekt i zapanować nad swoim ciałem.

Technika trzech palców

Technika uciskania krocza jest praktykowana w Chinach od 5000 lat i jak dotąd jest skuteczniejsza niż inne metody na zatrzymanie wytrysku. Wymaga to jednak od partnera umiejętności reagowania i wielu umiejętności. Chcąc opóźnić nadchodzący wytrysk, należy trzema palcami ucisnąć punkt akupunkturowy na środku krocza (między jądrem a odbytem) i poczekać, aż podniecenie trochę osłabnie. To powinno zatrzymać orgazm na kilka minut.

Trening Kegla

Codzienny trening mięśni PC (mięsień Kegla) może opóźnić wytrysk. Mężczyźni powinni regularnie wykonywać 30 szybkich skurczów i rozluźnienia mięśni dna miednicy, a także wielokrotne długotrwałe skurcze trwające 10 sekund. Ćwiczenia należy powtarzać rano i wieczorem, co tydzień stopniowo zwiększając czas trwania napięcia mięśniowego. Silne i elastyczne mięśnie PC pozwalają mężczyznom lepiej kontrolować swoje reakcje i swobodnie kontrolować swoją męskość.

Leki na przedwczesny wytrysk

Wytrysk jest kontrolowany przez centralny układ nerwowy, dlatego przedwczesny wytrysk jest uważany za problem neurobiologiczny. W proces wytrysku zaangażowanych jest wiele neuroprzekaźników, z których najważniejszą jest serotonina, która hamuje wytrysk. Drugi to dopamina, która wyzwala orgazm. Dlatego uważa się, że przedwczesny wytrysk jest związany z niskim poziomem serotoniny i wysokim poziomem dopaminy w obszarach układu nerwowego, które kontrolują wytrysk. Poziomy serotoniny i dopaminy pomagają regulować inne (selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny). Jednym z nich jest Dapoxetine, jedyny zarejestrowany w Polsce preparat do leczenia przedwczesnego wytrysku. Lek jest bardzo skuteczny już po pierwszym zastosowaniu. Szybko się wchłania, ale też szybko usuwa się z organizmu, co zwiększa bezpieczeństwo jego stosowania.

 

Więcej na  https://pikanteria.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0