Prezenty dla rocznych maluchów

HomeSklepy

Prezenty dla rocznych maluchów

12 miesięczne niemowlę to już naprawdę spory bobas. W tym okresie dzieci umieją dreptać trzymane za rączkę, a gdy jej brakuje przemierzają niezliczone

Czy rower miejski nadaje się do jazdy za miastem?
Jaka karma sprawdzi się dla buldoga francuskiego? 
Sklep internetowy bhp – wszystko co potrzebujesz w jednym miejscu

12 miesięczne niemowlę to już naprawdę spory bobas. W tym okresie dzieci umieją dreptać trzymane za rączkę, a gdy jej brakuje przemierzają niezliczone kilometry na kolanach raczkując. Ciekawość rocznego dziecka daje się we znaki rodzicom i opiekunom, bo malucha zaczyna być wszędzie pełno. Warto więc podarować mu w prezencie zabawki, które przykują jego uwagę i będą dla niego atrakcyjne.

Do dreptania

Nasz maluch w wieku 12 miesięcy umie się samodzielnie przemieszczać. Najprawdopodobniej umie już sam stać, choć chodzenie na dwóch nogach sprawia mu jeszcze trudność. Idealnie sprawdzi się tutaj jeździk, albo pchacz, który pomoże dziecku utrzymać równowagę podczas próby chodzenia, a także zapewni mu bezpieczne przemieszczanie się po mieszkaniu. Na spacerze również warto postawić na aktywność ruchową. Prowadzenie dziecka za rączkę może być na dłuższą metę mało komfortowe, dlatego warto jako prezent dla rocznego dziecka rozważyć rowerek na 3 kółkach, odpychacz, jeżeli nasze dziecko wykazuje duże zdolności w utrzymywaniu równowagi, lub jakikolwiek inny środek transportu, który będzie sprawiał maluchowi frajdę, a my nie będziemy musieli całego spaceru spędzić w pół zgięci. Żeby znaleźć odpowiedni i bezpieczny sprzęt warto zajrzeć na bebetu.pl.

Zabawa i edukacja

Małe dzieci szybko się regenerują. Nawet jeżeli siadają zmęczone rozglądają się za gadżetami, które mogłyby umilić im czas spoczynku. Prezent dla rocznego dziecka w postaci wszelkiego rodzaju kostek edukacyjnych, zabawek dźwiękowych czy klocków magnetycznych zajmie malucha na chwilę, a Ty w tym czasie swobodnie możesz zając się domowymi obowiązkami albo po prostu mieć moment dla siebie.

Dla rodziców i dla dziecka

12 miesięcy to też etap poznawania nowych smaków i wprowadzania nowych dań. Dziecko nie zajada już tylko mleka z piersi mamy lub z butelki, więc w wyposażeniu na pewno przydadzą się naczynia – najlepiej drewniane lub sylikonowe, których nie można potłuc, a są bezpieczne pod kątem podawania w nich przygotowanych potraw.  Taki prezent dla dziecka 1 rok sprawdzi się nie tylko dla malucha, ale także dla rodziców, którzy zajmują się karmieniem swojej pociechy.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0