Profhilo, czyli molekuła młodości

HomeZdrowie

Profhilo, czyli molekuła młodości

Profhilo to wyjątkowy produkt stosowany w medycynie estetycznej, który stał się hitem w odmładzaniu i bioremodelingu skóry. Jest to hybrydowy kompleks

Jak wygrać walkę z cellulitem czyli ranking najlepszych preparatów w Polsce
Hepaslimin
Ortoreksja – kiedy zdrowe odżywianie staje się chorobą

Profhilo to wyjątkowy produkt stosowany w medycynie estetycznej, który stał się hitem w odmładzaniu i bioremodelingu skóry. Jest to hybrydowy kompleks stworzony na bazie kwasu hialuronowego pozwalający na skuteczne zwalczanie zwiotczenia skóry na linii żuchwy, a także w strefie policzkowej. Preparat ten określany jest także jako molekuła młodości. Jest to rewelacyjna formuła gwarantująca odmłodzenie skóry na wielu płaszczyznach. Dzięki niemu możliwa jest neutralizacja zwiotczenia skóry, podniesienie tkanek, a także przywrócenie jej utraconych wraz z upływem czasu parametrów. Głównym zadaniem Profhilo jest bioremodeling, czyli przebudowa skóry. Do efektów zabiegu zalicza się przywrócenie utraconego owalu twarzy, podniesienie opadających policzków, wysmuklenie rys twarzy, wygładzanie zmarszczek, a także poprawa napięcia, elastyczności i sprężystości skóry. Wykonanie zabiegu Profhilo przyczynia się również do poprawy nawilżenia skóry. Te wszystkie efekty są możliwe dzięki zawartych w preparacie stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym stężeniu wynoszącym aż 64 mg. W jednej dawce preparat zawiera 2 rodzaje kwasu hialuronowego, które są połączone termicznie, a jego zaletą jest brak zawartości jakichkolwiek dodatków chemicznych.

Podana molekuła młodości uwalniana jest powoli i działa długotrwale dając efekt miliona sprężynek, co przyczynia się do pobudzenia produkcji elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII. Dzięki temu dochodzi do odmłodzenia, wzmocnienia, a także zagęszczenia skóry, która odzyskuje utraconą elastyczność oraz sprężystość. Profhilo powoduje wygładzenie zmarszczek i wysmuklenie rys twarzy, co daje efekt liftingu bez użycia skalpela, a także biorewolumetrii. Dzięki temu kontur twarzy zostaje przywrócony.

W preparacie Profhilo zostały całkowicie wyeliminowane związki chemiczne BDDE, które są stosowane w wypełniaczach. Zastąpiono je procesem stabilizacji termicznej. W wyniku tego molekuła młodości wykazuje przedłużone działanie, a ponadto wyróżnia się wysokim bezpieczeństwem. Oznacza to, że pacjent nie jest narażony na wystąpienie uczulenia i podrażnienia skóry. Dodatkowo w organizmie nie są odkładane szkodliwe substancje chemiczne i emulgujące. Zastosowanie opatentowanego procesu stabilizacji termicznej umożliwiło połączenie wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H- HA kwasu hialuronowego, Co pozwoliło uzyskać hybrydową formułę, która wyróżnia się bezpieczeństwem, a także odpornością na degradację oraz migrację. Wyselekcjonowane cząsteczki charakteryzują się właściwościami przeciwzapalnymi, regeneracyjnym, biorewitalizujący mi i biostymulującymi. Dzięki nim zostaje przewrócone rusztowanie skórne. Profhilo, czyli molekuła młodości to doskonały sposób na uzyskanie bioremodelingu polegającego na przebudowie wiotkiej skóry i uzyskaniu efektu sprężystości, ponieważ preparat przyczynia się do odżywiania komórek skórnych, przywraca utracony kontur,  a także poprawia jędrność i elastyczność skóry twarzy.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0