Co warto wiedzieć o dekoracjach andrzejkowych?

HomeSklepy

Co warto wiedzieć o dekoracjach andrzejkowych?

W Polsce, Andrzejki obchodzone są już od kilku pokoleń, a przy tym nadal są bardzo popularne. Wróżby odprawiane są w wigilię św. Andrzeja, a wypada to

Sklep internetowy bhp – wszystko co potrzebujesz w jednym miejscu
Kask motocyklowy: jak wybrać idealny model dla siebie?
Dywany bordowe – dywany chodnikowe

W Polsce, Andrzejki obchodzone są już od kilku pokoleń, a przy tym nadal są bardzo popularne. Wróżby odprawiane są w wigilię św. Andrzeja, a wypada to na noc z 29 na 30 listopada. Mamy tu do czynienia z idealną okazją, aby zorganizować zabawę tematyczną dla naszych dzieci. Istnieje wiele pomysłów na wróżby i ozdoby, dlatego warto poznać ich jak najwięcej.

Andrzejkowe dekoracje można kupić w sklepach, aczkolwiek niektóre z nich wykonamy własnoręcznie. Tylko od nas – naszego budżetu, czasu i umiejętności manualnych zależy, na którą opcję się finalnie zdecydujemy.

Dekoracje na andrzejki – poznaj najpopularniejsze rozwiązania

Wieczór andrzejkowy jest pełen magii, dlatego ten wymaga odpowiedniej aranżacji. Jeśli zależy nam na przygotowaniu miejsca do zabawy andrzejkowej, warto zdecydować się na mroczny, tajemniczy i magiczny klimat. Bardzo ważne okazuje się tutaj być nastrojowe oświetlenie, które stworzymy przy pomocy świec, które będą dekoracją, ale też przydadzą się do wróżb. Warto zdecydować się też na światełka choinkowe i świecące balony LED. Jeżeli wciąż posiadamy ozdoby z Halloween, również warto z nich skorzystać. Czaszki i pajęczyny będą dobrym wyborem. Dobrze, jeśli dekoracje andrzejkowe kojarzą się z głównymi motywami tego wieczoru, czyli z magią, czarami oraz wróżbami. W związku z tym, nie można zapomnieć o takich elementach jak szklana kula oraz kociołek wiedźmy. Gwiazdy, księżyce oraz komety są nieodłącznym elementem powiązanym z magią, wróżbami oraz tajemniczością. Na tak wyjątkowy wieczór wróżb, najlepiej wybrać zatem balony, które posiadają kształt gwiazd, a także inne akcesoria z gwiazdkami, a to np. plastikowy obrus, kubeczki plastikowe i papierowe talerzyki – wszystko to w andrzejkowe i magiczne motywy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, warto też przygotować złote konfetti, którym można posypać np. stoły oraz inne powierzchnie. Najważniejsze jest to, aby wystrój podobał się uczestnikom i był dopasowany do ich wieku i upodobań.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0