HISTORIAGALERIA PLAKATUKONTAKTGALERIA ZDJĘĆPLAN MIASTA DO POBRANIANEWSLETTER
NAGRODYREGULAMINSPOTYARCHIWUM
AKTUALNOŚCIGRUPY 2014PROGRAMBILETYPATRONATDLA SPONSORÓWDLA MEDIÓW
Dla sponsorów

Jako organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem chcielibyśmy zaprosić  Państwa  do współpracy przy jednym z największych i najstarszych festiwali folklorystycznych na świecie. Festiwal odbywa się coroczne od roku 1968, a jego misją jest wspieranie i promowanie materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego górskich regionów poprzez prezentację żywych zjawisk tradycyjnej kultury ludowej,  występujących w Polsce i na świecie.

 
Zakopiański festiwal ma zasłużoną, znakomitą renomę wśród publiczności, a także wśród specjalistów zajmujących się kulturą ludową. Do Zakopanego zjeżdżają się miłośnicy folkloru z całego świata, którym organizatorzy starają się dostarczać wrażeń na wysokim poziomie. Codziennie przez osiem dni w wiosce festiwalowej odbywają się koncerty konkursowe, towarzyszące, „Na folkową nutę” oraz „Muzyka Łuku Karpat”, warsztaty, konkursy, Dni Narodowe, kiermasz sztuki ludowej, mistrzostwa Podhala w powożeniu, wystawa owczarków podhalańskich i wiele, wiele  innych interesujących wydarzeń. Ważnym elementem Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich są konferencje naukowe oraz debaty.
 
Proponujemy współpracę przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.  Rozwiązania i formy obecności Państwa firmy będą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, a odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona promocja i reklama sprawi, że Państwa Firma będzie bardziej rozpoznawalna.
 
Sponsoring kultury to element budowania marki oraz element strategii komunikacyjnej, a zaangażowani przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować się jako aktywni, odpowiedzialni i świadomi uczestnicy życia społecznego.
 
Zapraszamy do współpracy.
 
 
 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego”
Partner Główny

 

 Projekt: Agnieszka Knapik    |    Powered by AntCms MATinternet Zakopane 1999-2020