Zlewozmywak – jaki wybrać, by był piękną i praktyczną ozdobą kuchni?

HomeDom i wnętrza

Zlewozmywak – jaki wybrać, by był piękną i praktyczną ozdobą kuchni?

Kuchnia dzierży palmę pierwszeństwa pod względem pomieszczeń w domu, w których najczęściej przebywamy. Jest to także miejsce najbardziej przez domowni

Ciekawe pomysły na podwórkowe patio.
Jak urządzić pokój zabaw dla dzieci?
Ekologiczne sposoby na ocieplanie stropodachu

Kuchnia dzierży palmę pierwszeństwa pod względem pomieszczeń w domu, w których najczęściej przebywamy. Jest to także miejsce najbardziej przez domowników eksploatowane, stąd ważne by dobór umeblowania i sprzętów AGD był dobrze przemyślany, a same urządzenia odznaczały się wysoką jakością wykonania. Poza kuchennymi półkami, szafkami, czy piernikiem lub lodówką, niemniej ważny jest zlewozmywak. Jest to sprzęt, który ciężko wymienić, dobrze zatem trafnie zainwestować fundusze i kupić zlew na lata. 

Jakie cechy powinien posiadać zlew idealny?

Przed kupnem zlewozmywaka, który idealnie wpasuje się w aranżację naszej kuchni musimy sprawdzić kilka rzeczy, które mają istotny wpływ na jego późniejsze użytkowanie. Należą do nich przede wszystkim:

  • twardość wody: twarda woda, której dominującym składnikiem jest wapń spowoduje, że na zlewie będzie osiadał się biały nalot, stąd ważne by wybrać model łatwy w utrzymaniu czystości
  • głębokość komory: płytki zlew, choć pozwoli zaoszczędzić miejsce, będzie utrudnieniem przy kilku osobowej rodzinie, produkującej duże ilości brudnych naczyń
  • ociekacz: ważny aspekt i dodatek do zlewu. Jest praktyczny, dzięki niemu nie będziemy musieli montować osobnej szafki lub półki służącej do suszenia naczyń.
  • dozownik na płyn: idealna propozycja, dla tych, którzy nie chcą nieestetycznie wyglądających butelek z detergentami do mycia, położonych na krawędzi zlewu. Dozowniki są sprytnie ukryte, wyglądają efektywnie i zapewniają porządek w obrębie zlewozmywaka.

Zlewozmywak granitowy: dlaczego warto?

Zlewy wykonane z granitu odznaczają się łatwością w czyszczeniu i konserwacji. Swoim wyglądem są oryginalnym dodatkiem uzupełniającym wnętrze kuchni, ale to nie jedyne ich atuty. Decydując się na kupno zlewozmywaka Soledo 20 P otrzymują Państwo solidny, niezawodny polski produkt, objęty 10 letnią gwarancją. Zlewozmywaki granitowe Soledo to piękne i ponadczasowe sprzęty kuchenne; wykonane z kruszywa materialnego, doposażone na życzenie klienta w funkcjonalny dozownik na płyn i klasyczną baterię ucieszą nas nie tylko wyglądem, ale i praktyczną stroną użytkowania.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0