Zlewozmywak – jaki wybrać, by był piękną i praktyczną ozdobą kuchni?

HomeDom i wnętrza

Zlewozmywak – jaki wybrać, by był piękną i praktyczną ozdobą kuchni?

Kuchnia dzierży palmę pierwszeństwa pod względem pomieszczeń w domu, w których najczęściej przebywamy. Jest to także miejsce najbardziej przez domowni

Nowoczesne kotły i piece. Technologie, wybór i eksploatacja
Ekologiczne sposoby na ocieplanie stropodachu
Budujemy dom: jak zaprojektować łazienkę idealną

Kuchnia dzierży palmę pierwszeństwa pod względem pomieszczeń w domu, w których najczęściej przebywamy. Jest to także miejsce najbardziej przez domowników eksploatowane, stąd ważne by dobór umeblowania i sprzętów AGD był dobrze przemyślany, a same urządzenia odznaczały się wysoką jakością wykonania. Poza kuchennymi półkami, szafkami, czy piernikiem lub lodówką, niemniej ważny jest zlewozmywak. Jest to sprzęt, który ciężko wymienić, dobrze zatem trafnie zainwestować fundusze i kupić zlew na lata. 

Jakie cechy powinien posiadać zlew idealny?

Przed kupnem zlewozmywaka, który idealnie wpasuje się w aranżację naszej kuchni musimy sprawdzić kilka rzeczy, które mają istotny wpływ na jego późniejsze użytkowanie. Należą do nich przede wszystkim:

  • twardość wody: twarda woda, której dominującym składnikiem jest wapń spowoduje, że na zlewie będzie osiadał się biały nalot, stąd ważne by wybrać model łatwy w utrzymaniu czystości
  • głębokość komory: płytki zlew, choć pozwoli zaoszczędzić miejsce, będzie utrudnieniem przy kilku osobowej rodzinie, produkującej duże ilości brudnych naczyń
  • ociekacz: ważny aspekt i dodatek do zlewu. Jest praktyczny, dzięki niemu nie będziemy musieli montować osobnej szafki lub półki służącej do suszenia naczyń.
  • dozownik na płyn: idealna propozycja, dla tych, którzy nie chcą nieestetycznie wyglądających butelek z detergentami do mycia, położonych na krawędzi zlewu. Dozowniki są sprytnie ukryte, wyglądają efektywnie i zapewniają porządek w obrębie zlewozmywaka.

Zlewozmywak granitowy: dlaczego warto?

Zlewy wykonane z granitu odznaczają się łatwością w czyszczeniu i konserwacji. Swoim wyglądem są oryginalnym dodatkiem uzupełniającym wnętrze kuchni, ale to nie jedyne ich atuty. Decydując się na kupno zlewozmywaka Soledo 20 P otrzymują Państwo solidny, niezawodny polski produkt, objęty 10 letnią gwarancją. Zlewozmywaki granitowe Soledo to piękne i ponadczasowe sprzęty kuchenne; wykonane z kruszywa materialnego, doposażone na życzenie klienta w funkcjonalny dozownik na płyn i klasyczną baterię ucieszą nas nie tylko wyglądem, ale i praktyczną stroną użytkowania.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0